| Botix a întrebat:

Vreau niste citate frumoase despre viata! Le vreau ca un model pentru tatuaj!big grin

2 răspunsuri:
| CatMeadow a răspuns:

Too fast to live Too young to dye! (daca stii engleza) sau italiana,, Dolce Vita Moderatto,,
1 deci primul inseamna prea tanar sa traiesti, prea batran sa mori si 2 al doilea inseamna in italiana sau latinu nu mai stiu sincer viata dulce moderatahappy astea le are tatuate un om pe care il respect pe state si pe antebratehappy love you all!