| Louise21 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon (smartphone) si imi este foarte greu sa gasesc unul. Ideea e ca as vrea sa aiba android, sa mearga jocurile foarte bine, viteza la internet sa fie buna si camera minim 5MP. Am gasit o gramada de telefoane dar costa foarte mult si nu mi le pot permite.
Vreau sa imi fac abonament (de preferat pe Orange, daca nu pe Vodafone) si ma gandeam ca poate gasesc vreun telefon cu care sa imi fac abonament de maxim 25 de euro.
Credeti ca gasesc? Cunoasteti vreo oferta?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine mergi la magazinele respective sa te consulti cu angajatul respectiv, asa vei fi lamurita in amanunt si vei primi o revista sa te mai gandesti acasa daca nu iti impui decizia pe moment.