| -=AleCS=- a întrebat:

uite ma gandeam si eu la o chestie, asta e mai mult o sugestie decat o intrebare. Multi utilizatori probabil vor sa strearga din intrebarile puse, eu din cate stiu e posibil doar de admin. Uite ce zic eu, daca ati adauga o optiune de stergere a intrebarii, sau si a unui raspuns dat pe baza de puncte. De exemplu daca vreau sa sterg o intrebare pe care am pus-o sa pierd 100 de puncte, sau daca vreau sa sterg un raspuns dat 50 de puncte, ceva de genu. Sunt multe persoane care probabil sunt tachinate de intrebarile vechi sau evervanta la care tot primesc raspunsuri. Eu am avut nevoie sa sterg o intrebare si a trebuit sa contactez adminul. Nu e mai bine sa poate fie stearsa de utilizatorul care a postat?
E doar o idee, si zic ca daca e posibil sa adaugati aceasta optiune ar fi bine, plus ca am vazut multe intrebari gen "Cum sterg o intrebare?".
Cam atat.
Have a Nice Day.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, -=AleCS=-!
Eu zic, ca cel mai bine ar fi sa expui toate propunerile tale aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=1747. Asa vei fi auzit de cine trebuie.
Succes! Numai bine!