| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Farse pentru colegii de clasa pentru maine 1aprilie! Funda la cele mai bune! Nu vreau de pe net ci din alea facute de voi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ascunde-le caietul la care vor fi ascultaţi, roagă un profesor cu care te ai bine să râdă de el, ascultându-l! Altceva nu-mi mai amintesc la ora asta!
Te pup!

| OnStepToDie a răspuns (pentru anonim_4396):

Maine incepe "Scoala Altfel" so. N-o sa mearga aceasta farsa...

| anonim_4396 explică (pentru OnStepToDie):

Stiu! Fac farse in pauza, sau inainte de a incepe sa vina profesoriii! Da, farsa cu caietele nu merge!