| private09love a întrebat:

Buna!

Va jucati pe Facebook? Ce jocuri va plac si despre ce ii vorba in joc?

Răspuns Câştigător
| Deea_4341 a răspuns:

Ma joc CityVille si este vorba de ati construi un oras ii pui nume la fel si la cladirile pe care le faci si mai ma joc Barn Buddy joc tip ferma unde cumperi pamant (parcele) pe care poti planta flori sau legume si fructe. Cumperi animale si ele produc diferite lucruri. Unele se iau pe credite si altele pe monede(creditele se fac cand faci cupa la ceva si prin bani adevarati)
Funda? Pleaselove struck