| pisideeA a întrebat:

Ce jocuri jucati? ce jocuri va plac?

Răspuns Câştigător
| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Aion,Terra,Metin2,Crysis,FarCry,Fifa,The Witcherlaughingsunt multebig grin

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elenapacos99 a răspuns:

Lady popular, farmerama, astro garden(facebook), webkinz, imvu

| pisideeA explică (pentru elenapacos99):

Aa ok

| Cosmin_Bahna_1993 a răspuns (pentru pisideeA):

Dar tu ce joci? Ce jocuri iti plac tie?

| Cosmin_Bahna_1993 a răspuns:

Ex. mie imi plac cele de aventura, actiune, S.F, depinde... in general ma uit dupa grafica si poveste cum ar fi: Crysis 2, Crysis, Crysis Warhead, The Elder Scrolls Skyrim, Alan Wake, Battlefield 3 si 2, Modern Warefare 2 si 3 etc. Si ceva de masini:: Driver San Francisco, Need for Speed The Run...Cum am mai zis depinde de grafica daca imi place si poveste happy

| pisideeA explică (pentru Cosmin_Bahna_1993):

Cam multe comine

| Cosmin_Bahna_1993 a răspuns (pentru pisideeA):

Aaa si The witcher 1 si 2...doar tu esti cea care a intrebat ce jocuri ne plac... si suuunnt multe laughing