| Adrian a întrebat:

Buna!
Va plac drumetiile/calatoriile? Cum va simtiti cand sunteti in mijlocul naturii? In ziua de azi nu vad prea multi care sa impartaseasca aceasta pasiune.Cu cortul si chitara in spate, cate 3-4 zile... o gasca de nebuni, foc de tabara, povesti...Toate aceste lucruri mi se par incredibile.Cum a inceput povestea voastra?
Bye, bye!

1 răspuns:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Iubesc! Ma simt libera, parca e altceva. Nu e cum e la tara, si cu atat mai putin cum e la oras. Cu cortul si chitara? La munte? Iubeeeeesc :X Tot ce tine de munte e...incredibil! Si mai e si peisaju mirific:X Povestea? Am inceput sa merg cu tata de pe la vreo 4 ani cu bagaju meu in spate. (logic, el ducea cortulaughing ). Si tot mergand asa mi-a placut din ce in ce mai mult. Si sunt de acord, nu mai sunt multi carora sa le placa... Dar aia care sunt sa se bucure de distractie!