| EllyCA a întrebat:

va place serialul " Nini "?

Răspuns Câştigător
| User26 a răspuns:

Nu...e plictisitor

12 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

E simpatic dar nu reusesc sa vad toate episoadelelaughing

| ArcticMonkey a răspuns:

Chiar imi place...
am inceput sa ma uit de pe la episodul 10 sau 11...inainte il ocoleam big grin
dar intr'o zi am zis sa ma uit si eu si chiar mi-a placut
am vazut toate episoadele de la 1 la 128 pe net si as vrea sa dureze si 3000 de episoade daca s'ar mai putea.dar din cauza lui Cris Morena s'au facut decat 128...

| Rooooooooooxi a răspuns:

Pot spune ca e unu din serialele mele favorite.chiar daca la inceput nu prea imi placea cu timpul a devenit serialul meu preferat si acum parca imi pare rau ca nu am putut vedea toate episoadele la timpul lor si ca le-am vazut pe net
dar asta e parerea mea fiecare cu parrerea lui
papa

| LikePurpleColor a răspuns:

Daaa...mie imi place doar ca nu pot sa ma uit la toate episoadele la Tv si asa ca le urmaresc pe internet.winking

| PinkDea a răspuns:

Cat de cat

| heiii a răspuns:

Asa si asa. dupa parerea mea disney ar trebui sa se lase de telenovele. fiecare cu parerea lui.big grin pa

| MarisAlin a răspuns:

Nu prea

| myru_6393 a răspuns:

Da

| Şoricel_3591 a răspuns:

Mie una da...Nu am avut timp sa ma uit la toate episoadele de pana acum dar imi place foarte mult.

*****Soricel*****

| ANDREEA111 a răspuns:

Imi place la nebunie!

| ralu_5670 a răspuns:

Cred ca nini trebuie sa se marite cu dm.barcar +ca sesilia si ceama o iubesc pe nini

| ralu_5670 a răspuns:

La nebunie ma uit in fiecare seara ma uit incepe si de la 7 jumate si la 8 fix