| Melissaaa1 a întrebat:

Buna,va rog fara jigniri...De ce unii oamenii se nasc cu voce iar altii nu de exemplu cunosc pe cineva care nu are voce dar si-a dorit sa devina cantareata de mica si altcineva care are voce dar nu-i place sa cante si ar vrea talent la desen(pictorita)dar nu are.mi se pare nedrept ca unii sa aiba voce si succes si unii doar o slujba prost platita. voua?

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da ai dreptate, dar ce a facem daca asa ne nastem.de obicei talentele se dobandesc in familie. Daca ai o persoana cu voce in familie ai mai mari sanse sa te nasti cu voce, decat o persoana care are toata familia afona.De nedrept, e nedrept, dar nu putem sa facem nimic.Trebuie sa ne gasim noi singuri talentul si sa-l "cultivam" pana iese ceva maret.Si sa speram in continuare ca totul va fi bine.In fond, vom gasi ceva la care sa ne si pricepem si care sa ne si satisfaca.