| mateiciprian94 a întrebat:

Va rog sa imi spune-ti,daca duci la copiat o cheie de usa metalica,in cat timp iti da cheia originala si copia, adica cu totul?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In mod normai, cam 10-15 minute.Iti mai poate spune sa revi, dupa o ora(aprox.)daca nu are chei brute pregatite.Nu are interes sa-si faca si pentru el(cum spune neluL)pentru ca nu stie unde e usa.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe loc ti-o da! Doar nu lasi cheia acolo si pleci pentru ca nu ai de unde stii cate copii face.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ti-o face repede, maxim 10minute, din cate stiu.