| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine. pe 4 iunie am banchetul de sfarsit de clasa a 8-a si trebuie sa fac invitatie pentru director. am cautat si pe google dar nu am gasit nimic potrivit. si as mai avea nevoie de cateva idei pentru ca vreau sa fac cateva diplome profesorilor ( gen: cel mai de treaba profesor, cel mai exigent profesor.etc. ) si nu stiu cum ar putea arata acestea. va rog putin ajutorbatting eyelashes

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Du-te la profesoara de romana sau la dirigintele clasei, e asa de greu? sau iti e rusine. Doar ei stiu cum sa te ajute.