| Bibiutza a întrebat:

Vacanta trecuta si cred ca si asta voi merge la nista prieteni de familie sa stau o saptamana. Si pe acolo sunt destul de multi copii. Chestia e ca e un baiat (de fapt 2hee hee care se numeste bogdan si nu stiu de ce dar toti ii zic bobi si mie mi se pare ce e un nume de caine laughing acum serios straight face ce nume mai e si asta bobi?!rolling on the floor oricum... nu-mi dati ceva exemple de porecle pentru bogdan.
P. S si o da si as mai vrea la numele : Ionut, Ioana, Mihaela si claudia va rog frumos kiss

Răspuns Câştigător
| Dumb0 a răspuns:

Bogdan: Bobo sau Bubu laughing
Ionut: Inu, Inuţ
Ioana: Ina, Iana
Mihaeala: Miha, Mihi sau Mela laughing
Cam atat... ce porecle am gasit si eu rolling on the floor.

2 răspunsuri:
| Gandhi a răspuns:

Bobo

| Gandhi a răspuns:

Ionut: utu
mihaela:micky