| fulgerul46 a întrebat:

Buna vedeti ca a inceput sa ninga si sa se puna zapada? cum va simtiti si din ce orasi sunteti? la voi ninge? eu sunt din pantelimon(ilfov) astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Pai daca ninge in Bucuresti, nu ar trebui sa ninga si in Pitesti? E mare ger si nu am vazut in iarna asta nici un fulgulet macar! Si nici nu vreau! Sa vina varaaaa!

| sunetul a răspuns:

Serios? Si eu sunt din Pantelimon da la mine nu ninge sad e decat frig.

| M1hai a răspuns:

In Targul Neamt! Ma simt super bine!

| torsi a răspuns:

Sunt din Timisoara si e f frig dar nici un fulg straight face

| NicRazvan a răspuns:

Eu sunt din Piatra Neamt.De cateva zile ninge si s-a asternut un strat destul de bun de zapada.E super.