| BluLăvzIu a întrebat:

La voi ninge? La mine daaa! Ninge cu galeta.Sunt din Caracal. Din c eoras sunteti? Catd e mare e zapada?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu sunt din tg mures, momentan nu ninge, nu sunt probleme de circulatie si sunt 0 gr, stratu de zapada nu stiu daca este de un deget.

| Ramo80 a răspuns:

Sunt din Pitesti si aici ninge de e belea. Autostrada spre Bucuresti e blocata, drumul spre Valcea e blocat. sad Am fost pana la Kaufland si am trecut printr-o adevarata aventura, cu greu mi-am tinut echilibrul. laughing Noroc ca mi-am facut provizii, nu mai ies din casa... o zi! laughing

| angel09 a răspuns:

Buna! trimite-mi si miecrying. Italia -O, OO mm zapada.

| BluLăvzIu explică (pentru angel09):

Sa inteleg ca acolo nu ninge! MArti nu era pic de zapada si acum...e de 2 metri.E super!

| angel09 a răspuns (pentru BluLăvzIu):

Pff ce fain:X aici in loc de zapada sunt cutremurelaughing

| BluLăvzIu explică:

OMG! N-as vrea sa fiu in locul unora dintre voi. Daca as putea v-as trimite si voua!laughing))Stati linistiti cred ca o sa se puna si pe la voi!:XOricum innbuneam daca iarna asta nu era nitica zapada, dar se pare ca ninge cu galeata.Perfect pentru jocuri in zapada!

| allymiki a răspuns:

Sunt din Slatina si aici ningee, e ceva zapada si e numai buna ca diseara sa iesim la sanius( sau cel putin cu punga) laughing Nu prea ma incanta ideea ca ninge ca sunt multe persoane la intrare in scoala care ne asteaptalaughing

| LulliitaXd a răspuns:

Hey is din Vl j la noi ninje k gakeata dar nu se asterne deloccrying da'mi si mie putina zapada