| anonim_4396 a întrebat:

Vineri mi-am facut tatuaj. Adica un prieten l-a facut. In fine. A ramas pe langa tatuaj cerneala. O sa se duca urmele acelea? Cum?

2 răspunsuri:
| secrets a răspuns:

De la sine se vor duce pentru ca straturile superficiale ale pielii sunt inlocuite mereu de altele noi.Stai calma ce se vor duce.Totusi,nu cred ca ar fi trebuit sa ramana urme de cerneala pe langa tatuaj.Numai bine!

| Cosmotel a răspuns:

Nu ar trebui mai bine sa-l intrebi pe el? e profesionist sau ti l-a facut asa?