| baiatulzambaret a întrebat:

Salut deci astazi am fost cu un prieten la un alt prieten sa isi faca un tatuaj. avea un catalog cu cateva tatuaje trase la imprimanta, dupa ce si-o ales tatuaju nu stiu cu ce la facut pe picior si ramas lipit tatuaj doar conturu.Imi puteti spune si mie cu ce la facut pe picior? de a ramas doar conturu de la tatuaj

Răspuns Câştigător
| bianca55 a răspuns:

Cu indigowinking:dil gasesti la orice librarie

6 răspunsuri:
| tatuajebrasov a răspuns:

Nu stiu daca te a ajutat indigoul gasit la librarie,se mai poate imprima cu foaie de calc, se traseaza conturul cu pixu sau creion chimic dupa care se aplica pe piele mennan spid stic (clasic nu gel) dupa care se aplica foaia, daca e par in zona trebuia indepartat cu un bic

| cucubau1992 a răspuns (pentru tatuajebrasov):

Corect tatuaje Brasov dar sa nu uitam ca foaia trebuie data cu deodorant si desupra dupa ce e aplicata pentru o imprimare mai buna tongue

| tatuajebrasov a răspuns (pentru cucubau1992):

Fiecare are metodele lui eu folosesc doar pe piele si se imprima ok la modelele mai complexe folosesc indigo special cu foaie de transfer

| tatuajebrasov a răspuns (pentru cucubau1992):

Fiecare cu metodele lui, eu dau direct pe piele si merge de minune daca dai pe foaie se intinde desenul daca e facut, uite aici daca vrei sa te uiti la ceva tatuaje facute de mine https://www.facebook.com/paul.nicolae1

| tatuajebrasov a răspuns:

Este un indigo special, mergi si verifica daca e bun, si vezi daca si merita funda donsoara, eu n am incercat cu indigo din librarie poate merge

| baiatulzambaret explică:

Nu e indigo cred ca e deodorant de transpiratie