| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteți spune și mie ce este ask.fm? Am vazut pe facebook, niște prieteni au distribuit și m-a făcut curios. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

E un site pe care oamenii iti pun intrebari, cu anonimat sau cu nume si tu raspunzi, video sau in scris. Mie personal mi se pare o prostie deoarece poti primi amenintari sau comentarii rautacioase total nefondate. Pentru inceput poate parea ceva amuzant dar o data ce popularitatea creste, creste si numarul haterilor. Numai bine! PS: scuze ca am deviat un pic de la subiect.

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ask.fm e un sit uite se pun întrebări şi se răspund la ele.
Într-un fel seamănă cu tpu.ro.
Pe curând!

| Crucified a răspuns:

E un site. În care pui întrebări şi răspunspunzi la întrebări. Întrebările le poţi pune anonime.

| SmilerXd a răspuns:

Este un site in care primesti tot felul de intrebari anonime sau cu, cont. Eu una te-as sfatuii sa nu-ti faci, pentru ca sunt numai retardati cu un tupeu fantastic de jegos, si te jignesc in fel si chip. Sau daca iti faci, te sfatuiesc sa-ti pui optiunea, fara intrebari anonime, o sa-ti fie mult mai ok. Majoritatea profita de optiunea cu anonimul si iti pun intrebari jignitoare sau deranjante, chiar te jignesc. Mi-am facut si eu cont si dupa l-am sters, decat sa ma iau in gura cu toti prostii mai bine stau pe facebook, unde-s tacuti si n-au asa tupeu pentru ca n-au optiunea de anonim! Primesti intrebari, poti da follow si like-uri la raspunsuri si uite asa urci usor in "top". Dar iti spun eu, ask.fm este o prostie, pentru cei care-s tampiti, cei care sunt destepti pun intrebari de bun simtwinking! Bine, mai e si fain pe el, ca afli propria ta valoare, unii-s invidiosi etc... si usor, usor daca iti dai seama ca ti-a pus vreun prieten o intrebare aiurea, uite asa vezi si cine-ti sunt prietenii! happy

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Ask este un site pe care oamenii isi pun intrebari! fundita?

| DrakeN a răspuns:

Este un site unde iti poti face un cont, iar prieteni tai iti pun tot felul de intrebari, iar tu trebuie sa raspunzi. Sper ca te-am lamurit laughing!