| Cristina_4684 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre barbatul din zodia pesti?

Răspuns Câştigător
| natupeu22 a răspuns:

Eu sunt peste... ( nu va ganditi la prostii cu fete ...alea alea ) ce mama naibilui are...
serios,
nepunctual,
pretentios,
glumet,
nerabdator - de obicei trec direct la subiect... ce sa mai...
etc... mai multe gasesti de la "barbatul din zodia pesti?" pe care cred ca ti l-ai ales

2 răspunsuri:
| utilizatortpu a răspuns:

Adâncă întrebare! O să-mi iau concediu să aprofundez subiectul. Până atunci, dacă PC-ul de pe care intri pe net e al tău, aruncă-l pe geam şi apucă-te de croşetat şi împletit, îţi va folosi în viaţă.

| elenna a răspuns:

Complex, întelegator, prietenos, nativul din zodia Pesti este un visator. Întâmpina greutati în a fi practic. Nativul din zodia Pesti este sensibil, impresionabil, comod, bonom si sociabil, modest si dispus sa se sacrifice pentru altii. Are mult umor.Restul mai studiaza si tu daca vrei mai multe amanunte...pe site.persoane din zodia pesti...vezi tu. pooop:*