| DianaDidi95 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Miley Cyrus si viata ei?
Fundoooi!

4 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Miley Cyrus este o fraierica.N-ai vazut-o la reclama aia cu hannah Montana forever cand se stramba? Viata ei...Are noroc.Eu spun ca ea este sagetator.Viata ei este faina,cool, nice, iar ea nu profita de viata.Miley...Mai fraierica.In mod mai frumusel am vrut sa spun!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

A facut niste prosti mari pe la 16 ani a postat nud a facut un film porno cand era minora acum si-a mai revenit si duce o viata normala de cantareata nu are fite nu e pitipoanca are un corp de invidiat cu muzica o duce bine acum e mai binelaughing

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Parerea mea e ca Miley este o tipa frumoasa si faimoasa.personal nu`mi place.dar am o parere buna despre ea.mai ales ca acum si-a schimbat atitudinea, vestimentatia etc. odata cu lansarea melodiei i can`t be tamed.cate ceva mai stiu despre ea chiar daca nu`mi place de ea.big grin.
funda?kiss

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

E frumoasa da se drogheaza prin fumat! Mie imi place noua ei muzica can't be tamed sau cum sso chema si let's dance.