| AleDia a întrebat:

Voi credeti in telekinezie? Si urmatoarea intrebare este PENTRU CEI care CRED : Cum sa faci asa ceva? Cum sa exersezi? Stiti ceva site-uri.Va rog spuneti-mi CEI care CRED.

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai aici ceva interesant : http://www.normal-paranormal.ro/....../index.php
Toate serviciile secrete au efectuat experimente în acest domeniu iar rezultatele sunt doar de ei cunoscute.

| Assu53 a răspuns:

Nu cred asa ceva mi se pare imposibil happy totul este o scamatorie

| Mihaitzz a răspuns (pentru Assu53):

Daca ai reusi sa faci tu, ai crede?

| Assu53 a răspuns (pentru Mihaitzz):

laughing) nu as crede pentru ca este imposibilwinking la fel cum si toate trucurile de "magie" sunt doar scamatorii care sunt facute doar pentru a impresionawinking

| Mihaitzz a răspuns (pentru Assu53):

Trucuri de magie nu exista, ci doar de iluzionism..Magia nu este un truc, este este o stiinta prin care omul controleaza energia si elementele naturii pentru a-si realiza vointa.

Eu am incercat, am reusit, am crezut(si inca cred).