| iepurica_7902 a întrebat:

Voua va place emisiunea "Dansez pentru tine" de pe PROtv? Daca da, cu ce echipa tineti din sezonul asta?

Răspuns Câştigător
| petronela_4556 a răspuns:

Da. e draguta emisiunea tin cu invingatoriihappy desi botezatu e destul de bun... dar tu?

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da, dar nu prea ma uit, tin cu Doruuulove struck

| Klara a răspuns:

Am multi preferati... Catalin si Liuba, Magdalena si Morosanu, Iuliana si Grigore...

| iepurica_7902 explică:

Eu tin cu diana ca e draguta... si nu, nu sunt selena gomez cea reala!

| BingBang :D a răspuns:

Ma uit... Imi place. Tin cu Botezatu si Liuba big grinhappy

| Matzaa a răspuns:

Tin cu doruu love struck
=p~
Plus ca il cunosc happy

| smooth a răspuns:

Botezatu si liubawinking

| Bibiii_7939 a răspuns:

Diana Dumitrescu & Adrian Stan.
1.Pt. ca el e din Arad
2. O ador pe Diana Dumitrescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ma uit nu e asa super m-am uitat o data da nu mi-a placut da ori cum cine nu mai stie... tu nu esti selena gomez ca ea nu stie romana!tongue