| anonim_4396 a întrebat:

Buna, vreau sa aflu mai multe informații despre meseria de crupier. Am auzit ca se câștiga bine, dar ca e cam periculoasa. Va rog sa mi dați voi informații, cei care au aceasta meserie. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se castiga bine (la timpul trecut), fiindca din cauza pandemiei cazinourile si casele de jocuri de noroc s-au inchis.

| Ninii293948 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu sunt închise, știu pe cineva care lucrează in domeniul asta in prezent. Și am văzut și o grămada de anunțuri de angajare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ninii293948):

Eu stiu 2 persoane, care sunt crupieri profesionisti vechi, in cazinouri din strainatate si care acum stau acasa, fiindca s-au inchis cazinourile.