| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa citesc si eu mai multe carti dar nu pot sa le cumpar pe unele deoarece mai scumpe si am auzit de la o prietena ca sunt niste site-uri in care poti citi carti online sau de descarci si este ca un document. Puteti sa imi dati si mie un astfel de site sau daca aveti carti deja descarcate va rog spuneti-mi. Cine imi da un astfel de site primeste

3 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Eu am gasit carti pe acest site http://www.scribd.com/ depinde ce carte :]
daca nu gasesti aici poti cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si... sa fie traduse in lb. romana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa fie traduse in limba romana.