| MicutzaThaAleksutzza a întrebat:

Buna happy Vreau sa fac o conversatie, vreau ca sa imi fac prieteni noi, cine vrea sa ne cunoastem trimite un raspuns la intrebarea asta si putem sa ne cunoastem.

P.S: Cei care imi trimis si mi-au trimis mesaje, scuze ca nu am raspuns la ele, dar sunt inca junior si nu pot ca sa raspund, sunt cam noua in TPU si nu stiu multe lucruri despre el, dar ma invat euwinking

12 răspunsuri:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Hai să ne conversăm big grin

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru MicutzaThaAleksutzza):

Da. şi vrei să conversăm aici sau... happy Apropo, la mulţi ani de 8 martie tongue

| MicutzaThaAleksutzza explică (pentru Alandala16616923946):

Vreau sa imi fac si eu ceva prieteni noi, si mersi te pup :* :*

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru MicutzaThaAleksutzza):

Păi hai Aleksutzza, să ne împrietenim laughing

| MicutzaThaAleksutzza explică (pentru Alandala16616923946):

No hai sa ne imprietenim draga laughing

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru MicutzaThaAleksutzza):

Iţi las mesaj cu id-u meu de mess? happy

| MicutzaThaAleksutzza explică (pentru Alandala16616923946):

Da si te bag eu si mai vb pe mess happy :*

| Alandala16616923946 a răspuns:

Ce haios happy

| MicutzaThaAleksutzza explică:

What? Ce sa adaug? Nu mai prinec nimic laughing

| MicutzaThaAleksutzza explică:

Aaa....acum am inteles laughing