| AnGeL a întrebat:

vreau sa fac si eu un blog si nu stiu cum am nevoie de un ajutor (pls help me) mersi,

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Colega, stai linistita ca acum stiu eu cum se face un blog ( teoretic vorbind).

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, buna!
Primul pas este sa intri pw www.blogspot.com si sa incepi sa creezi un blog completand spatiile cerute de catre site.
Apoi poti scrie despre filme, comentarii asupra vietii de zi cu zi si a videoclipurilor de pe YouTube, review la alte siteuri, pareri personale, recomandari, intamplarile tale de zi cu zi si din trecut, creezi povesti sau sa te inspiri direct de pe blogul meu : http://glasul-barfei.blogspot.com
Pa, pa!

| Alecssa a răspuns:

Si eu am avut blog asa ca te pot ajuta. Trebuie sa iti alegi in ce vrei sa.l faci Www.blogspot.com sau Http://ro.wordpress.com. Iti creezi cont, blog si asta e toata filozofia.NoROCK!