| Alexandra2393838 a întrebat:

Buna, vreau sa imi comand ceva de pe Aliexpress, oare as putea trece adresa postei locale din orasul meu in loc sa trec adresa mea de acasa? Intreb fiindca nu am acces la casuta postala de acasa si practic nu pot folosi adresa mea

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai acces sau primesti ceva ce nu trebuie sa vada altcineva?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca nu se trimite la oficiile postale fara adresa persoanla iar coletele nu se lasa niciodata in casuta postala!
Postasul poate sa vina sa-ti aduca acasa, un aviz postal si tu mergi la posta cu el sa-ti ridici pachetul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.