| Lovedove222 a întrebat:

vreau sa imi schimb carcasa de la telefon dar am fost la magazinele orange si a zis sa ma duc in piata ca acolo o sa poata sa imi schimba. Daca ma duc in piata carcasele sunt originale? adica daca pe tel meu scrie lg (etc). pe ala o sa mai scrie >? Dau funda :*

1 răspuns:
| Dhyd a răspuns:

Carcasele din piata nu sunt originale, sunt doar niste replici chinezesti. De obicei nu scrie nimic pe ele dar daca scrie, o sa se ia dupa cel mult 1 luna.