| Ioana0002 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutați, cine este din București, ce părere aveți despre zona mega mall lângă piata Delfinului, cum vi se pare zona? Este aglomerata? Este Ok Trebuie sa îmi iau un apartament ai de aceea întrebam!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să faci videochat, sau de ce ai postat aici?

| Hammurabi a răspuns:

Da, e o zonă destul de populată.
Pentru prostituție sau proxenetism?
Că altfel, care e legătura cu categoria?

| Ioana0002 explică (pentru Hammurabi):

Din greseala am pus o

| Paul754880338 a răspuns:

Sunt multi oameni in acea zona, care scriu si vorbesc corect gramatical romaneste, care respecta punctuatia si ortografia, care nu imprumuta neologisme ieftine atata vreme cat au cuvinte similare in limba materna. Deci, ar putea fi din acest punct de vedere, un foarte periculos teritoriu pentru investitorii neaplaudati si mai putin trambitati, ca tine. Ti-as recomanda sa stai acolo unde ai invatat sa scrii. Te vom aclama mai mult.

| Ioana0002 explică (pentru Paul754880338):

Am luat bacul cu media 9, 80, nu cred ca esti in măsura sa îmi spui ca nu stiu sa scriu având in vedere ca de la tastatura am scris o litera greșita, Pa

| Silviu0792 a răspuns:

Eu am locuit in sector 6 in drumul taberei fix langa parc pentru aproximativ un an cu chirie, acolo nu era atat de aglomerat nici foarte mizerabil dar am fost nevoit sa ma intorc la pitesti fix pana sa intram in valul 2 sau 3 de pandemie numai retin! m-as intoarce inapoi acolo si in secunda 2 dar nu sa stau cu chirie mi-a placut enorm ZONA AIA, dar acolo problema transportului pana in centru orasului era intr-adevar o dilema se ajungea foarte greu si intarziai cu mult daca aveai servici in alt sector

| Ioana0002 explică (pentru Silviu0792):

Da, nu cunosc bine zona ta.dar este departe de ce eu am nevoie, eu stau in centru și prietena mea avea un iubit din drumul taberei.30 min făcea pana la ea

| armand69 a răspuns:

Iti recomand berceni, zona obregia