| salangwayongseo a întrebat:

vreau sa ma tund sa imi fac breton dar parul meu este ondulat nu foarte ondulat mai mult spre varfuri. ceara pentru par ma poate ajuta cu ceva? nu as vrea sa folosec placa.

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Nu ti-as sugera placa! Parul tau o sa fie ca sarma intr-o luna!
Daca vrei sa-ti faci breton doar pentru ca se poarta, eu as zice sa renunti. Dar daca chiar ti-ar placea sa ai breton, in locul tau mi l-as face. Ce daca iti sta mai rebel? Arata chiar mai bine! Fii unica! Spune ca asa vrei tu sa-ti stea si sigur vei parea mai sigura pe tine!
Asta as face eu, nu stiu cum vrei tu sa procedezi.
Da funda?winkingtonguehappybig grin:*

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.si eu parul ondulat si bretonul nu sta drept aproape deloc. Daca il intind cu placa sta doar 2-3 ore mai mult nu rezista.Al meu se face cret cand e f.frig(mai mult iarna). Stiu ca se poarta breton, mai ales cele intr-o(pe o) parte.Iti poti face dar trebuie sa ai placa la indemana, ca de nu...ai sa ai multe avionasesigh Sper ca te-am ajutat. baftahappy fundita?happy