| Afgshhakakl a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cat mai repede si ieftin si ma gandeam la abonament cosmote, dar nu am 18 ani. Mama mea are deja abonament la cosmote si nu pot face pe numele ei. Intrebarea este: Poti avea 2 abonamente pe acelasi nume?

Răspuns Câştigător
| FashionVictim93 a răspuns:

Da sigur ca poti. mama mea are doua abonamente pe numele ei si cand vine factura vine doar una si platesti ambele abonamente cu ea... sper ca ti'am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| eurynomus a răspuns:

Da poti dar iti secoman eu un smartphone la liber costa 370 de lei. eu zic k merita