| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta este adresata celor care au abonamet de la Cosmote. Cand iti reinoiesti abonamentul si iti da o reducere la un telefon. Eu am un abonament de 8 euro, iar parintii mei au abonamente de 10 euro si sunt facute pe acelasi nume. Ce reducere as primi?

Răspuns Câştigător
| Keppa a răspuns:

Pai daca esti utilizator `vechi` al abonamentelor Cosmote, ti se vor oferi puncte. Iar daca abonamentele parintilor expira in aceeasi data cu abonamentul tau, da ti se va oferi o oferta, dar in caz contrar reducerea se va face doar pe abonamentul `x`. Cu toate abonamentele + puncte ajungi undeva la 1000-1500 lei.

| anonim_4396 explică (pentru Keppa):

Pai sunt de vreo doi 4 ani la Cosmote

2 răspunsuri:
| Keppa a răspuns:

Daca toate abonamentele expira in aceeasi data si esti utilizator vechi reducerea poate ajunge undeva la 1000-1500+ lei. Daca esti utilizator vechi o sa primesti`puncte`.