| Lorrypunk a întrebat:

Buna vreau sa-mi fac niste suvite roz ( adica doar una ) si ma gandeam daca pot merge la coafor pentru una, vreau sa specific ca sunt satena inchis si nu m-am decolorat asta n-ar fi o problema daca as putea merge la coafaor pentru doar o suvita. Sau daca aveti alete sugestii pentru suvite poate o vopsea ceva...

1 răspuns:
| straight a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti faci suvite roz si ai parul saten inchis. trebuie mai intai sa iti decolorezi acea suvita de par pentru a putea iesi culoarea dorita. Acelasi lucru iti face si la coafor.