| iLovedYou96 a întrebat:

happy Vreau sa scriu ceva dar nu stiu ce.( ma refer pe o foaie nu pe blog sau mnoo...) Va rog dati-mi idei multe ce sa scriu.happy Dau funda la cel/cea care scrie cele mai multe si mai bune idei.happy Mersii anticipat..papa si Noapte Buna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poezii, povesti//Dar incearca sa le dai un strop de special.

| cici96 a răspuns:

Pai ai putea sa scrii povesti happy sau chiar povestea ta happy

| Ronnii33 a răspuns:

Am avut si eu problema asta : o dorinta nebuna de a scrie ceva, orice, insa nu iti prea iese.Trebuie sa vina de la sine.De exemplu poti sa te uiti pe blogul meu : http://chiarvreausavisez.blogspot.com/.