| Stroe_Irina_Irina_1984 a întrebat:

Buna vreau sa știu și eu cine ma poate ajuta și pe mine? am un bebi mic are 1 an și 4 luni am născut prin cezariana și am trombofiliei și sunt ff slaba, eu nu eram așa vreau sa ma îngraș fumez și nu ma pot lasa de țigări as vrea sa iu anticoncepționale dar mi s-a spus C nu am voie la trombofiliei sa. Iau

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa ai o dieta sanatoasa asociata cu sport si sa lasi tigarile. Nu exista nu pot. Daca te intereseaza de sanatatea ta si mai important sa fi sanatoasa pentru copilul tau, atunci faci sacrificii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă mult dulce. Când vrei sa fumezi, ia ceva dulce, orice. O să te și lași de fumat, te și îngrași și economisești și bani. Mănâncă și bea apă apoi, mănâncă târziu înainte sa te culci, chestii pe care le fac leneșii.