| strawberryy a întrebat:

E adevarat ca poti sa te ingrasi daca renunti la tigari? vreau sa ma ingras cel putin 6 7 kg toata lumea imi spune ca sunt prea slaba sad ce pot sa fac? si am inteles ca poti sa te ingras si de la anticonceptionalethinking :*

4 răspunsuri:
| getutageo a răspuns:

Depinde de organism in ambele cazuri si acum nu te poti indopa de anticonceptionale cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist el va stii cel mai bine ce este de facut sau poate chiar si la un medic succes happy

| MO231 a răspuns:

Un prieten de al meu avea 79 kg iar acum are 86kg dupa ce s-a lasat de fumat dar nu stiu sigur pentru ca el avea 34 de ani acum nu stiu daca si tie o sa ti se inample la fel

| clauphotograph a răspuns:

Lasa id si vbim:*

| TomJerry a răspuns:

Mai bine te lasi de fumat si faci sport.Asta cu ingrasatul dupa fumat e doar o scuza.