| AndreeaRog13 a întrebat:

Buna,vreau sa va intreb ceva.Am o prietena de care ne cunoastem de la gradinita dar la gradinita nu eram chiar "bune"prietene si dar din cls 1 am inceput sa fim prietene chiar foarte bune dar acum ea nu stiu cum sa spun dar ne certam cam des dar ne impacam repede e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| dominic90demy a răspuns:

Nu e grav...la varsta asta incepeti sa aveti pareri diferite, asigurate doar ca daca va certati mai grav o sa va fie la fel de usor sa va impacati.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar grav daca va impacati repede, numai ca nu e prea normal sa se certe prietenii. Nici des, nici rar.