| Claudia_1005 a întrebat:

Fetefor am si eu o prietena ne cunoastem de cand suntem micute si suntem cele mai bune prietene dar ea se supara foarte repede...big grin nu este zi in care sa nu ne certam de la motive banale ce pot sa fac ca deacum inainte sa nu ne mai certam sad ajutati-ma! chiar nu vreau sa imi pierd prietena

1 răspuns:
| дℓÿčέ a răspuns:

Pai chiar daca ea nu are mereu dreptate, tu ar trebui sa o abrobi. dar nu mereu, pentru ca uneori s`ar putea sa greseasca prea tare. Incearca si tu sa-i explici ca n-ai vrea sa-ti pierzi prietenia cu ea, ca tii fff mult la ea. Poate te descurci tu. :*:* Sper sa nu va mai certati. love struck O prietenie cat mai frumoasa. :X