| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu cu o prietena ne cunoastem de la gradinita si eram "bff". Acum suntem intr-a 8-a si ma enerveaza la culme. Orice incerc sa fac,sa nu ma mai enerveze,sa ma comport frumos,sa las de la mine etc nu o mai suport. Azi am mers undeva dupa scoala,ea s-a suparat sau nu stiu ce a apucat-o si a mers acasa... dupa aceea au plecat toti si normal ca am mers si eu. Cand zic ceva se ia cu gura. Eu sunt si mai certareata cand ma enerveaza cineva,dar chiar incerc sa nu ma mai cert cu ea. Nu pot nici sa o evit pentru ca suntem in aceeasi clasa. Plus ca putin mai vorbim,suntem prietene cat de cat,adica eu incerc sa nu ma mai cert,dar tot ajungem sa ne certam. Nu vreau sa inchei asa anul,tot certandu-ma.dar daca mereu imi face nervi,nu pot sa tac mereu. Adica si ea vad ca vrea sa fim "prietene",dar mereu cand cineva,oricine ar spune ceva, ea se baga in seama..bine,nu mereu, dar de cele mai multe ori. Niste pareri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu mai sta in cineva vreodata, nu te intelegi cu ea next, nu te baza pe cineva la maxim

| Doub a răspuns:

Păi şi ce dacă se bagă în seamă? Care e problema?

| R0R0 a răspuns:

Ar trebui sa lasati de la voi amandoua.Nu mai fii asa certareata. Las-o sa faca ce vrea.