| PinkyFlor a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva? Mi-am cumparat Sims 2 Bon Voyage. Cand am ajuns acasa ca sa il instalez mi-a aparut sa pun limba. Am pus-o, am dat pe next, apoi mi-a spus ca inainte sa instalez produsul ala sa instalez The Sims tm 2. Si nu stiu cum. sad. Va rog ajutati-ma! Imi doresc asa mult sa pot sa il instalez. Multumesc. Fundita:*.

Răspuns Câştigător
| Vet a răspuns:

Sunt doua jocuri separate. Exista Sims 2 originalul si ce ai luat tu este un "expansion pack", adica o expansiune a jocului.Jocul sims 2 consta in creeare de carctere, familii, case etc. Expansiunea bon voyage iti ofera posibilitatea de ai duce in vacanta. Daca tu nu ai sims 2 tm care reprezinta baza jocului gen:accesorile, casele, personajele nu poti juca expansiunea Bon voyage.In bon voyage ti se ofera decat accesorii in plus si destinatii de vacanta, deci practic Bon voyage decat completeaza jocul de baza Sims 2 tm

1 răspuns:
| TatooMaker a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti cumperi The sims 2 apoi il poti instasla pe bon voyage.Bon voyage e un fel de mod.