| Pisicutsaaa a întrebat:

vreau si eu ceva mesaje sa le scriu colegelor/colegilor pe poze. Dau funda:d Mersi :*

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Mi-ati fost cei mai buni colegi,ma bucur ca v-am cunoscut si sper sa ramanem prieteni buni pentru totdeauna.

Cu voi am trecut prin cele mai grele clipe din viata mea,si acum ajunsi la despartire,va cer un singur lucru:Sa nu ma uitati!

Acum,cand emotia primului raspuns s-a stins demult,iata-ne ca soarta ne obliga sa ne luam la revedere,eu nu ma voi schimba si voi ramane la fel si peste ani.

Ai fost unul dintre cei mai buni prieteni pe care,i-am avut,ma bucur ca te-am cunoscut,si iti doresc mult succes pe viitor.

E foarte simplu,doar gandeste-te,si tot ce scrii,scrie din suflet,adica te gandesti la cele mai frumoase clipe pe care le-ai petrecut cu fiecare,si spui cateva cuvinte frumoase, dar daca ai colegi pe care nu-i cunosti asa bine, spui acolo ceva, ca sunt inteligenti, seriosi si ca le doresti mult succes.Bafta:*

| raresbarbier a răspuns:

Pentru cel mai bun coleg/a pentru respect fata de ceilalti, zambete calde si cuvinte haioase.

Răspuns utilizator avertizat