| Adelinnaa a întrebat:

Buna vreau si eu o lista cu mai multe melodii dance, club etc dar nu manele si populara

1 răspuns:
| Papaa a răspuns:

Buna iata cateva din melodiile mele preferate: 1.george hora-i need sombody 2. snoop dogg-sweat(DAVID GUETA REMIX) 3. katy perry-e.t. 4.dj project-mi-e dor de noi 5. lora-no more tears 6.sasha lopez-all my people 7. pitbull-give me everything 8.guess who-tot mai sus si mie imi place tare tare mult adam lambert (chiar daca e cam vechi) si akcent sper sa te fi ajutat happy