| andreea1996 a întrebat:

vreau si eu statusuri de suparare...foarte triste.sad
mersi.

Răspuns Câştigător
| BubuDx a răspuns:

Avaible la tristete, la lacrimi si tacere…

Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi…

At my desk cu nimeni/cu tristetea/cu mine…

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…

Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel, pentru ca o parte din mine e la ea/el, dar el/ea nicaieri…

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…

M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…

Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…

Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

Frumusete …exterior, zambet …exterior, inauntru…
xD

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută citate pe www.intelepciune.ro.
Baftă!

| zGohan a răspuns:

Mi-e frica sa spun ca nu mai esti...

In intuneric tu esti lumina care imi da viata!

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste c-ai scapat!

Am invatat sa visez, Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi, Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu, Dar o accept asa cum este...

TotUl TReCE dar tOtUl nu Se UitA!

pentru alte statusuri intra pe:
http://www.yahoostatus.ro/statusuri-triste.php
Sper ca ti-am fost de folos.