| Callipso a întrebat:

Buna,,, Vreau si eu niste statusuri de suparare, triste, sumbre...Va rog mult.MS anticipat!

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

Incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. fumez clipe ca si km as fuma sentimente, beau vise ca si km as bea sperante.u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta. datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment.m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni crying

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "
Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul… "
A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "
Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit… "
Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna… "
As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita
Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun
Daca viata iti intoarce fundul……. profita de ocazie si…. ****-o! "
Fiecare cuvant e o speranta in plus… cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape… iar eu inca visez… "
Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing…
and mi-a fost in viata bine ca un sarpe stateai numai langa mine cand mi-a fost viata amara ma-i lasat ca pe un tren in gara prea multe vorbe n-au rost as da orice sa uit ce a fost ai plecat, plecat sa fi si la mine sa nu mai vii… "
De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata, de ce ai ales sa imi ranesti sufletu, cand eu tineam la tine.Am avut incredere ca timpul se va scurge printr-e noi dar de fapt se scurge pe obraji mei! "

" Lacrimi amare imi acopera ochii cand noapte la tine stau si privesc, iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii si doar la tine stau si ma gandesc. "

" Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna… "

" As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele… "

" Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea… "

" Vreau sa fiu singur in pustietate, sa nu vad lumina zilei, doar intunericul adancul sufletului… "

" Aspir…….la o viata mai buna… "

" Plang de durere… sunt singur si trist si te vreau inapoi… intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc… "

fundita?

2 răspunsuri:
| pitiqq a răspuns:

Ba da proasta esti ce draq triste?straight face matha suge asta e bun`winking

| Callipso explică (pentru pitiqq):

"Proasta" esti tu, macar injura corectlaughing, ma'ta are cratimahappy