| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

vreau si eu statusuri despre plictiseala. gen : M-am plictisit sa ma tot plictisesc. URGEENT!

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos

•Vorbeste mult, e stresanta, râde întruna si fara motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.

Hai sa mai zambim si noi..Ca viata cica e "frumoasa"!

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! indiferent de cum era mincios sau infidel!

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat

Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!

Mesaj adaugat ulterior:
Iubim viata, fara retete, fara regrete, nu exista zile perfecte, calitatile..noi le numim defecte.

Învata lectia, sterge emotia, mergi mai departe!?

Si zici ca ai mai trecut prin asta? intr-adevar, ai mai trecut prin asta, dar n-ai trecut niciodata dincolo de asta!

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI

WOW. miscarea asta a fost chiar proasta
Ea cu lesa, tu cu limba scoasa

Acele ceasului tac,,, iar tie iti suna in cap tic-tac, tic-tac.Ce sa vrei?! Ce sa mai ceri?! Daca n’ai puteri?! Timpul e nepretuit ca ziua de ieri []

cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
DuTe TaRe ViNo LeNt PeNtRU Mine Nai Talent!
Nu Te Deranja Sa Ma Deranjezi!
Sunt acolo unde-mi este locu> departe de voi!
Trec peste tine daca nu am incotro!
Stii ce ne desparte acum? Indiferenta mea e mai presus decat mandria ta!
Nu am pierdut nimic. iar daca am pierdut ceva consider ca am pierdut ceea ce nu imi trebuia! Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect
De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!
Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu?
Lasa`ma sa fiu eu!
Ne-am indragostit ca draq. tu de mine, eu de altu 
Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"
Respectul e ceea ce primesti pentru ceva ce faci bine. Deci din respect. Ma pis p tine!
Am tot ce-mi doresc. am imaginatie!
Va veni vremea cand vom vorbi din nou. eu o sa rad de multe. tie o sa-ti para rau!
Nu ma critica, nu ma judeca, nu ma cataloga. m`ai alungat si acum zici ca eu nu te-am iubit!
Primesti acest mesaj de despartire pentru ca ai fost prima mea iubire si am vrut sa te fac fericit. Iti doresc sa ai parte de toata suferinta mea si sa o traiesti inzecit

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru Grimmjow69):

Panaa meaa. am cerut altceva nu statusuri obisnuite!