| AndreiVezeteu a întrebat:

vreau si eu un telefon,(smartphone)dar as dori totusi sa nu depasesc 300-400 lei va rog spuneti-mi daca puteti. Dau funda si voturiii la cei care raspund la intrebarea mea.pls

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tot ce e android in banii aia e vai de el.
Recomand: http://bit.ly/1koIFOw.

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cred ca Sonu xperia E ar fi cel mai bun.Mai sunt Samsung si allview.Nu lua e boda, prestigio, g smart si alte prostii.

| AnimatedSignature a răspuns:

Vodafone Smart 4 Mini
Evolio Onyx
Allview E2 Living
Gigabyte Gsmart T4
(preț crescător)

| Joker11 a răspuns:

Cumpara-l si tu la reducere.

| Pitica99 a răspuns:

Daca vrei la mana a 2-a, cauta pe Olx, iar daca vrei nou du-te in magazin si uita-te iar tu iti alegi ce vrei. (ex:Vodafone, cosmote, Orange etc.) big grin Funda? puppy dog eyes

| AdeliaRoxe a răspuns:

Ma taranule, daca vrei un smartphone cumpara-ti Iphone sau Samsung Galaxy, nu c****urile alea de mai jos. Ce sa faci cu 300-400 de lei?