| HelloNOKitty a întrebat:

[love struck] vreau si eu niste status de dragoste indiferenta sau dragoste care nu se poate fi impreuna chestii din astea mersi dau funda si vot la toti

1 răspuns:
| deutza_2137 a răspuns:

Primul:E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit. al doilea:daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grinal treilea: il iubesc da prostu nu-si da seama laughingal patrulea:Te iubesc. am scris pe zapada... dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte.Te iubesc am scris pe plaja.dar un val obraznic.v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv.ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc.si o sa te iubesc cat voi exista! al cincelea:mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat. al saseleabig grinaca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.al saptelea:Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna al optelea:Nu sunt rea sunt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care al noualea:am iubit si am sa iubesc o floare ce u nu gasesti, floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit... Te iubesc si te ador! si al zecelea:Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita:*funda?