| Calinm22 a întrebat:

Buna ziua, am abonament pe troleu iar azi cum am fost grăbit am uitat sa sacanez abonamentul la troleu, și m-au prins controlorii, le-am dat abonamentul l-au scanat și voiau să îmi dea amendă, și am fugit și abonamentul au rămas la ei, nu am luat niciodată amendă și se poate întâmpla ceva daca au rămas abonamentul la ei?crying(

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au datele tale si iti vor trimite amenda

| sierra1 a răspuns:

"controlorii, le-am dat abonamentul... se poate întâmpla ceva daca au rămas abonamentul la ei?"

nu-l mai ai!