| gioany a întrebat:

am instalat gta4 si nu imi merge; dupa ce dau sa intru in el imi da eroarea asta : Could not write license data! Please contact Customer Support for fruther instructions va rog raspundeti. mi. multumesc

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti trebuie un crack!
http://d01.megashares.com/index.php?d01=8pkdsLm&r=ft
il dezarhivezi, si dai paste-replace la fisiere in C-program files-rockstar games-gta 4

| gioany explică (pentru Apache):

Multumesc mult de informare, asta care mi la.ti dat nu merge dar desc din alta parte. ce mai voiam sa stiu.: trebuie neaparat sa am xp sp3? eu il am xp sp2

| gioany explică (pentru Apache):

Acum ceva mai frumos, am instalat si imi da alta eroare: GTA IV FATAL ERROR: RMN40. si am vazut pe net ca trebuie sa inst o gramada de chestii ca sa pot salva jocul, social club ala, chiar este nevoie de toate astea? multumesc