| theKill02 a întrebat:

am invat in parcursul a trei ani de zile programare,stiu html,css,javascript,jquery si photoshop, si as vrea sa incep sa lucrez. daca este cineva interesat pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la adresa de email : kill_pr02@yahoo.com

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Incearca sa aplici ce ai invatat, altfel e egal cu zero.
La angajare nimeni n-o sa te intrebe ce ai studiat de-a lungul anilor, vor sa vada ce-ai facut si ce stii sa faci. Mai ales in IT portofoliul e baza, cunostinte au toti.
Ah, si fa-ti un emai mai decent, kill_pr, zombie_man, superglue, fluturas, nu suna profi.
Bafta