| SweetCandy a întrebat:

Am primit ieri un sms de la Vodafone prin care mi s-a spus ca am primit cadou un ring tone (sms -ul era de la 800) si acest ring tone mi s-a activat automat, iar acum de fiecare data cand ma suna cineva ii canta o melodie, as vrea tare mult sa dezactivez chestia asta. Stie cineva cum sa fac asta? Mesajele primite de la vodafone le-am sters pentru ca nu stiam ca acest ring tone se activeaza automat si nu le-am bagat in seama.
Multumesc!

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Buna. *800# si apel este combinatia pe care o cauti - acolo ai optiunea sa dezactivezi. Data viitoare citeste si mesajele happy